תביעות ייצוגיות

כמה פעמים הרגשת שגוף גדול מבצע כנגדך עוול "קטן" ואין לך כוח להתמודד איתו?

בהרבה מאוד מקרים האזרח הקטן משלים עם עוול כזה, במחשבה שזה בלתי אפשרי או מאוד יקר לנהל מלחמה אל מול גוף/ רשות/ חברה גדולה וחזקה.

חוק תובענות ייצוגיות מסדיר את הדרכים וקובע את המקרים בהם האזרח הקטן יכול ולהתמודד עם עוולות שכאלה והוא גם נותן תמריץ כלכלי לאזרח הקטן כדי שיפעל כנגד אותו גוף גדול, וזאת במטרה לגרום לאכיפת החוק גם כנגד כל אותם רשויות וחברות גדולות וחזקות.

עו"ד יצחק וייסמן, שייצג במשך עשור רשויות מקומיות בכל הנוגע לגביית מגוון רחב של סוגי תשלומים, מיסים ואגרות, מכיר משני צידיי המתרס את יחסיו של הגוף הגדול אל מול האזרח הקטן.

עו"ד יצחק וייסמן ייצג ומייצג רשויות מקומיות בבקשות לתביעות ייצוגיות בשווי של עשרות מיליוני ₪ והוא גם מייצג בחלק מהמקרים את האזרח הקטן אל מול הרשות.

אם אתם סבורים שנגרם לכם עוול "קטן" ורוצים לבדוק האם יש לכם עילה לאכוף על הגוף הגדול והחזק את החוק וגם תמריץ כלכלי משמעותי לעשות כן, תוכלו לקבל ייעוץ בעניין מעו"ד יצחק וייסמן שגם יוכל לייצג אתכם בבית המשפט במקרה המתאים.
תביעות ייצוגיות
 
 
עו"ד יצחק וייסמן |  רמת גן, מתחם הבורסה, מגדל רוגבין תדהר בקומה ה-27, דרך מנחם בגין 11
לייעוץ מקצועי ופרטים נוספים חייגו 072-33-80-298 או מלאו פרטיכם:
אשמח לעמוד לשירותכם
ביטול חוזה קניית דירה    הפרת חוזה קניית דירה    הצהרה על מכירת דירה    חוזה שכירות בלתי מוגנת    עורך דין מומחה למקרקעין