פירוקי שיתוף במקרקעין

פירוקי שיתוף במקרקעין הינו הליך שבפועל מדינת ישראל מעודד, שכן ההנחה הבסיסית היא ששיתוף במקרקעין עלול להכביד על פיתוח המקרקעין ולהנציח מחלוקות וסכסוכים קיימים. בבואנו לבדוק מהן הסיבות העיקריות שמובילות לשותפות בעניין מורכב כל כך כמו מקרקעין, אנו רואים סיבות כמו:

1. שיתוף מכוח ירושה

2. שיתוף מכוח נישואים בין שני אנשים

3. שיתוף מרצון

מה שהופך את פירוק שיתוף המקרקעין למסובך לעיתים, זו העובדה שמעורבים בדברים סכומי כסף לא מבוטלים, מה שמוביל לאמוציות ולמחלוקות קשות לעיתים. חשוב לדעת שיש הבדל כמובן בין פירוק שנעשה עם הסכמה ורצון של שני הצדדים ובין פירוק שצד אחד מעוניין בו יותר מאשר הגורמים. מה שבטוח, זה שכדי שהתהליך יתבצע על הצד הטוב ביותר, מה שיותר מהר ועם כמה שפחות נזקים, צריך עורך דין שיוכל לנצח על כל העניין.

עורך דין לתהליך של פירוק שיתוף במקרקעין

בין אם אתם רוצים לפרק את שותפות המקרקעין שלכם כי אתם זוג שהתגרש, אחים שרוצים ליהנות מהירושה או שאתם מפרקים את החברה שלכם, עליכם לפנות אל עורך דין מומחה. כפי שקורה בתחומים רבים אחרים, גם בתחום פירוקי המקרקעין צריך לא מעט ניסיון, ידע והיכרות עם החוקים השונים. לכן, אם אתם רוצים שהכול יסתיים כמה שיותר מהר ומבלי שתהייה "סחבת" מיותרת, כדאי יהיה לכם לפנות אל עו"ד כמו יצחק וייסמן. עו"ד יצחק וייסמן הוא בעל ניסיון של יותר מ13 שנה בתחום ועם הרבה הצלחות ופסקי דין חשובים מאחוריו, אז למה שלא תתקשרו עוד היום כדי לקבל ייעוץ ראשי בתחום?
 
 
עו"ד יצחק וייסמן |  רמת גן, מתחם הבורסה, מגדל רוגבין תדהר בקומה ה-27, דרך מנחם בגין 11
לייעוץ מקצועי ופרטים נוספים חייגו 072-33-80-298 או מלאו פרטיכם:
אשמח לעמוד לשירותכם
ביטול חוזה קניית דירה    הפרת חוזה קניית דירה    הצהרה על מכירת דירה    חוזה שכירות בלתי מוגנת    עורך דין מומחה למקרקעין