עורך דין מסחרי

עורך דין מסחרי דרוש לכם אם הקמתם עסק לא מזמן, אם יש לכם כבר חברה גדולה ומצליחה או שאתם מנהלים עסק בכל סדר גודל שהוא. אומנם זה נכון שמטבע הדברים בעלי עסקים בינוניים וגדולים זקוקים יותר לשירותיו של עורך הדין המסחרי, אך גם בעלי עסקים קטנים, ואפילו עוסק מורשה, זקוקים מידי פעם לייעוץ, הכוונה וסיוע של עורכי הדין המתמחים בתחום הזה. לכן זה לא משנה אם אתם מנהלים:
- עסק פרטי
- שותפות
- חברה
- עוסק מורשה
כי בכל מקרה עדיף שיעמוד לצידכם עורך דין מומחה שמכיר את תחום המשפט המסחרי על בוריו.

שירותיו של עורך דין מסחרי
עורך הדין המסחרי הוא האדם שאליו כדאי לכם לפנות בכל פעם כשאתם זקוקים לשירות בתחום המסחרי והעסקי, כמו לדוגמא במקרים שבהם אתם רוצים לבצע פעולות כגון:
1. מו"מ מסחרי
2. הסכמי הפצה
3. רכישת עסק, הקמת עסק מכירה של עסק
4. הסכמי זיכיון
5. הסכמי יצור/אספקה
6. הסכמי עבודה
7. הכנסת שותפים חדשים לעסק
8. גישור, בוררות והליכים משפטיים בנוגע לעסק

בכל המקרים האלה, ובעוד מקרים רבים אחרים, עליכם לפנות אל עורך דין שיוכל ללוות אתכם, להבין את הסיטואציה שלכם וגם לייעץ לכם את הטוב ביותר. לכן, אם אתם רוצים מישהו שתוכלו לסמוך עליו בעיניים עצומות דעו שהגעתם למקום הנכון. עו"ד יצחק וייסמן הוא איש מקצוע שעוסק בתחום המשפט המסחרי מזה יותר מ13 שנה, כך שאיתו אתם יודעים שאתם בידיו של עורך דין מומחה שלא חסר לו ניסיון.

זמינות, יושר ומקצועיות
מעבר לכך שהניסיון של עורך הדין שאליו אתם פונים חשוב, כדאי גם לשים לב שאתם פונים אל איש מקצוע שאוהב את העבודה שלו ושמקפיד לתת את הטוב ביותר לכל לקוח שפונה אליו. במקרה של עורך דין כמו יצחק וייסמן תוכלו להיות בטוחים שתקבלו מענה מקצועי בכל רגע נתון. המקצועיות בתחומי עריכת הדין השונים חייבת להיות מעל ומעבר ולכן עו"ד כמו יצחק וייסמן הוא הכתובת הנכונה עבורכם.
 
 
עו"ד יצחק וייסמן |  רמת גן, מתחם הבורסה, מגדל רוגבין תדהר בקומה ה-27, דרך מנחם בגין 11
לייעוץ מקצועי ופרטים נוספים חייגו 072-33-80-298 או מלאו פרטיכם:
אשמח לעמוד לשירותכם
ביטול חוזה קניית דירה    הפרת חוזה קניית דירה    הצהרה על מכירת דירה    חוזה שכירות בלתי מוגנת    עורך דין מומחה למקרקעין