עורך דין ירושה

עורך דין ירושה הוא האדם הראשון שאליו צריך לפנות כאשר רוצים להתחיל לטפל בצוואה של אדם שנפטר, והוא בדרך כלל האדם שיוכל לעזור לנו לממש את הזכויות שלנו. תחת הסמכויות הרבות, ונושאים הטיפול, של עורך דין לענייני ירושה ניתן לראות התעסקות בתחומים כמו:
1. ניהול עיזבון
2. צו ירושה
3. צוואה
4. התנגדות לצוואה ופסילתה
5. הסכם חלוקת עיזבון
6. מכירת דירת עיזבון
7. צוואה בחיים ועוד
לכן, בין אם אדם קרוב לכם נפטר והוריש לכם את נכסיו ובין אם אתם בעצמכם מעוניינים לכתוב צוואה, דעו שהגעתם למקום הנכון.

עורך דין ירושה שיציע לכם שירות מקיף
המשרד של עו"ד יצחק וייסמן זה המקום שאליו כדאי לכם לפנות אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם בידיו של עו"ד אמין, מקצועי וכזה שמכיר את התחום על בוריו. זה נכון בין אם מצאתם את עצמכם במאבק על ירושה שמגיעה לכם ובין אם אתם בסך הכול צריכים להתמודד עם הבירוקרטיה בנושא הזה.

בהרבה מהמקרים הקשורים לירושות מה שעלול לעקב את הדברים זו העובדה שאנשים לא לגמרי מכירים את החוקים ואת הנהלים.

לכן, אם חשוב לכם לקבל כמה שיותר מהר את מה שמגיע לכם, או אם אתם רוצים להצליח לזרז תהליכים בתחום, כדאי יהיה לפנות אל מי שבאמת יוכל לעמוד לצידכם.

עו"ד יצחק וייסמן עוסק בתחום הזה כבר יותר מ13 שנה, כך שאם יש דבר אחד שתוכלו להיות בטוחים לגביו, זה שלא חסר לו ניסיון. אתם מוזמנים ליצור עימו קשר, להגיע למשרד לפגישה ראשונית ולהתרשם בעצמכם מכל הידע הנרחב שיש לו בתחום הירושות.

אחרי חיים שלמים לצד אדם שאהב אתכם המינימום שאתם יכולים לעשות זה ליהנות מכל מה שהוא הוריש לכם, ועו"ד יצחק וייסמן יעזור לכם לממש זאת.
עורך דין ירושה
 
 
עו"ד יצחק וייסמן |  רמת גן, מתחם הבורסה, מגדל רוגבין תדהר בקומה ה-27, דרך מנחם בגין 11
לייעוץ מקצועי ופרטים נוספים חייגו 072-33-80-298 או מלאו פרטיכם:
אשמח לעמוד לשירותכם
ביטול חוזה קניית דירה    הפרת חוזה קניית דירה    הצהרה על מכירת דירה    חוזה שכירות בלתי מוגנת    עורך דין מומחה למקרקעין