חוזה שכירות בלתי מוגנת

מה היא אותה שכירות בלתי מוגנת? על מה כדאי לשים לב לפני השכרת נכס? מה היא המשמעות של עריכת ההסכם הנכון ביותר? מי הוא העורך הדין המתאים ביותר עבורכם? אילו תחומי עיסוק במשרד עורכי הדין של עורך הדין יצחק וייסמן?

במדינת ישראל יותר ויותר אזרחים מוצאים את עצמם נאלצים מידי שנה לחתום על חוזים של השכרת דירות. המצב הכלכלי ויוקר שוק הדירות אינו מאפשר לרבים לרכוש דירה ועל כן הדרך הנכונה ביותר מבחינתם היא לגור בשכירות. בשנים עברו נהוג היה לשכור דירה בדמי מפתח. נכון להיום יש עדיין מקרים מסוג זה, אולם תופעת דמי המפתח הולכת ונעלמת מן העולם. משמעות השכירות בדמי המפתח היא שכירות מוגנת, הווה אומר כי לא ניתן לפנות את הדייר מביתו, ואם אכן נדרש פינוי מכל סיבה שהיא יש למצוא לו דיור חלופי.

חוזה שכירות בלתי מוגנת הוא החוזה הסטנדרטי והמוכר ביותר כיום. משמעות הדבר היא כל משכיר או שוכר חותמים על חוזה בוא נכתבו בצורה ברורה מספר סעיפים שהם תנאי השכירות. באותו חוזה שכירות בלתי מוגנת חשוב שיהיה כתוב תאריך כניסה לנכס והתאריך בוא מסתיים ההסכם בין המשכיר לשוכר, גובה דמי השכירות אשר ישולמו מידי חודש וכמו כן עוד סעיפים רבים אחרים אשר נועדו לשמור על האינטרסים של מי מהצדדים. חוזה שכירות בלתי מוגנת מוטב ויערך על ידי עורך דין מקצועי מטעמכם.

עורך דין הסכמי מכר? עורך הדין יצחק וייסמן לשירותכם!
עורך הדין יצחק וייסמן רכש לאורך השנים הרבה מאוד ניסיון וכמו כן ידע נרחב. כמו כן במשרד עורכי דין זה ניתן למצוא את הצוות האיכותי ביותר והמקצועי ביותר. עורך דין הסכמי מכר, עו"ד יצחק וייסמן, פועל לטובת האינטרסים של לקוחותיו ולשביעות רצונם לאורך כל הדרך.

מחפשים עורך דין מכירת דירה? עורך הדין יצחק וייסמן למענכם!
במשרד עורכי דין זה ניתן ליהנות מהרבה מאוד שירותים ותחומי עיסוק כמו: דיני מקרקעין, תביעות ייצוגיות, ניהול עתירות מול בג"ץ, עורך דין מכירת דירה, עו"ד ירושות וצוואות ועוד.
 
 
 
עו"ד יצחק וייסמן |  רמת גן, מתחם הבורסה, מגדל רוגבין תדהר בקומה ה-27, דרך מנחם בגין 11
לייעוץ מקצועי ופרטים נוספים חייגו 072-33-80-298 או מלאו פרטיכם:
אשמח לעמוד לשירותכם
ביטול חוזה קניית דירה    הפרת חוזה קניית דירה    הצהרה על מכירת דירה    חוזה שכירות בלתי מוגנת    עורך דין מומחה למקרקעין