הצהרה על מכירת דירה

לצערם של רבים וטובים במדינת ישראל הבירוקרטיה מקשה מאוד על הוצאתם לפועל של עסקאות מכר. רכישה או מכירה של בית, דירה או כל סוג של נכס מצריכה הרבה מאוד ריצות וכמו כן הרבה מאוד ידע. לא פעם מוצאים את עצמם רוכשי דירות ומוכרי דירות מול פקידי המשרדים השונים חסרי אונים. אין ספק כי השיטה הבטוחה ביותר להצליח בתהליך ביצוע עסקת נדל"ן היא לשכור את שירותיו של העורך דין הבקיא ביותר בתחום מיוחד זה.

מה היא הצהרה על מכירת דירה? מי הוא העורך דין שיעמוד לצדכם לאורך כל תהליך ביצוע עסקת הנדל"ן? מה עוד עושים במשרד עורכי הדין של עורך הדין יצחק וייסמן?

הצהרה על מכירת דירה היא חלק מתהליך ביצוע העסקה. בכל עסקת רכישה או מכירה מחויב המוכר או הרוכש להצהיר על כך בהליך מסודר. הצהרה על מכירת דירה מחייבת את המוכר לרשום באותה ההצהרה את כל הפרטים של העסקה, הווה אומר התמורה עבור העסקה תאריכי ביצוע העסקה, ניכויים ותוספות וכו'.

במשרדו של עורך הדין יצחק וייסמן פועל צוות מיומן ומקצועי אשר מלווה את תהליך רכישת או מכירת הנכס לאורך כל הדרך. במשרד עורכי דין זה שמים את הלקוח בראש סדר העדיפויות ופועלים לשמירה על האינטרסים של הלקוח. כמו כן מקפידים על עמידה בלוחות הזמנים ורמת השירות המעולה ביותר.

משרד עורך דין להסכמי מכירה? מדוע דווקא עורך הדין יצחק וייסמן?
לקוחות מרוצים אינם טועים. למשרדו של עורך הדין יצחק וייסמן הגיעו לאורך הרבה מאוד שנים לקוחות מכל רחבי הארץ. משרד עורך דין להסכמי מכירה זה משרת לקוחות פרטיים וכמו כן לקוחות עסקיים רבים, חברות וארגונים, גופים מוסדיים וכו'. עורך הדין יצחק וייסמן בעל רקורד מרשים ביותר של הצלחות.

הסכם למכירת דירה? מה עוד ניתן למצוא במשרד עורכי דין זה?
שלל שירותים הכוללים בין היתר שירותי עריכת הסכם למכירת דירה, הסכמי צוואות וירושות, עתירות לבג"ץ, טיפול בתביעות ייצוגיות, פירוקי שיתוף במקרקעין, ייצוג לקוחות פרטיים מול הרשויות השונות ועוד.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
התנגדות לצו ירושה
 
 
עו"ד יצחק וייסמן |  רמת גן, מתחם הבורסה, מגדל רוגבין תדהר בקומה ה-27, דרך מנחם בגין 11
לייעוץ מקצועי ופרטים נוספים חייגו 072-33-80-298 או מלאו פרטיכם:
אשמח לעמוד לשירותכם
ביטול חוזה קניית דירה    הפרת חוזה קניית דירה    הצהרה על מכירת דירה    חוזה שכירות בלתי מוגנת    עורך דין מומחה למקרקעין