דיני מקרקעין והסכמי מכירה/רכישה

עורך דין מקרקעין
אנשים שעומדים לבצע עסקאות שונות בתחום המקרקעין, כמו לדוגמא: עסקות של מכירה, רכישה או השכרה של נכסים פרטיים מוזמנים לפנות לעורך דין לענייני מקרקעין. הדברים נכונים לא רק לגבי רכישה של נכסים פרטיים אלא גם לגבי רכישה של נכסים עם ייעוד מסחרי, והסיבה לכך היא שכאשר מדברים על עסקות נדל"ן מדברים, בדרך כלל, על העסקות הגדולות ביותר מבחינה כלכלית שאנשים יעשו בחייהם. לכן זה לא משנה אם אתם נמצאים בצד:

- ששוכר את הנכס
- קונה אותו
- או מוכר את הנכס

כי בכל מקרה ייעוץ ושירות מקצועי מעורך דין לענייני מקרקעין זה לא מסוג הדברים שכדאי לוותר עליהם. בעל העסק, או בעל הנכס, מתמודד עם עסקה שמבחינת סדר הגודל הכלכלי שלה היא ענקית ביחס לעסקאות אחרות שאדם שממוצע מבצע בחייו. לכן ייעוץ מקצועי בתחום יוכל לעזור ומומלץ לבחור עוד היום את עורך הדין שאליו תיפנו לקבלת שירות בתחום.
עורך הדין שילווה אתכם נאמנה בעסקת מקרקעין

עו"ד יצחק וייסמן הוא איש מקצוע בעל ניסיון של שנים רבות בדיני מקרקעין כולל:
- ייצוג בעסקאות מכר
- עסקאות רכישה והשכרה של דירות מגורים
- עסקות בתחום הנכסים המסחריים

עו"ד יצחק וייסמן ילווה אתכם בכל הקשור לעסקה מתחילתה ועד סופה: בביצוע כל הבדיקות שצריך לגבי הנכס, בבדיקת ההסכם שעליו אתם חותמים ועוד. הוא ידאג שההסכם יבטיח אתכם ואת האינטרסים שלכם בכל מובן והוא יטפל עבורכם בביצוע ההסכם גם מול רשויות המדינה כמו לשכת רישום המקרקעין (טאבו) משרדי מיסוי מקרקעין וכדומה.
ענייני מקרקעין
 
עו"ד יצחק וייסמן מתמחה גם בענייני המקרקעין נוספים הנוגעים לזכותו של בעל מקרקעין ליהנות בצורה מיטבית מהנכס שלו:
1. ייצוג של קבלנים בנושאים שונים של ליקויי בניה
2. ייצוג בנושאים של הפרת הסכם למכירה או לרכישה של מקרקעין
3. ייצוג בנושא מטרדים שונים כמו רעשים, ריחות וכדומה

מקרקעין זה היה מאז ומעולם תחום שמושך אליו מתעניינים רבים, בין אם זה ברמת המשקיעים ובין אם זה ברמת האדם הפרטי שרוצה לקנות לעצמו נכס. הסיבה העיקרית לכך שהתחום הזה תמיד היה פעיל וחשוב כל כך זו העובדה שמדובר על השקעות כספים גדולות והרבה פעמים אנשים מוציאים על קניית נכס את כל החסכונות שהם צברו כל החיים. מכאן נובעת גם הרגישות של הדברים ולכן ברור מדוע אדם שקנה נכס לא באמת יוכל לסבול רעשים, ריחות רעים או מפגעים שונים שלא היו במקום לפני כן. אם אתם זקוקים לליווי משפטי, ייעוץ או כל שירות אחר שקשור לתחום המקרקעין כדאי לכם להפקיד את המשימה בידיו של עורך דין מומחה ובעל ניסיון. עו"ד יצחק וייסמן בעל ניסיון רב שנים יוכל לספק לכם את השירות הטוב ביותר שקיים.
דיני מקרקעין והסכמי מכירה/רכישה
 
 
עו"ד יצחק וייסמן |  רמת גן, מתחם הבורסה, מגדל רוגבין תדהר בקומה ה-27, דרך מנחם בגין 11
לייעוץ מקצועי ופרטים נוספים חייגו 072-33-80-298 או מלאו פרטיכם:
אשמח לעמוד לשירותכם
ביטול חוזה קניית דירה    הפרת חוזה קניית דירה    הצהרה על מכירת דירה    חוזה שכירות בלתי מוגנת    עורך דין מומחה למקרקעין